Bývanie je otázkou, na ktorú mnohí nemajú adekvátnu odpoveď. Nájsť vhodný pozemok, dom či byt môže byť veľmi problematické bez ohľadu na to, či chcete bývať v Košiciach, Banskej Bystrici či Nitre. Ak ale hľadáte bývanie v Bratislave, máme pre vás jeden veľmi dobrý tip.

mojebyvanie.eu_finep_sk_nahledovy

Nebudeme to ďalej zdržovať – jedná sa o projekt Premiére, stojaci na Šancovej ulici v bratislavskom Starom Meste. Prečo sa zaujímať práve o toto bývanie?

1) Výber, ktorý uspokojí každého

Ak riešite kúpu či predaj bytov v Bratislave, mali by ste sa zamerať Premiére aj preto, že ponúka vysokú variabilitu výberu. K dispozícii sú obytné jednotky na 23 podlažiach, jedno až štvorizbové byty s vlastnou lodžiou, terasou či balkónom; od kompaktných niečo viac ako 30 m2 až po apartmány s kráľovským priestorom presahujúcim plochu 120 m2. To sú parametre, ktoré uspokoja jednotlivcov, páry i rodiny s deťmi.

mojebyvanie.eu_finep_sk_01

2) Overená lokalita

Staré Mesto sa vo všeobecnosti pokladá za jednu z najpríjemnejších bratislavských lokalít na bývanie. Nájsť si tu bývanie teda nie je vôbec jednoduché, tie najlepšie „fleky“ už prosto majú svojich majiteľov. Mnohé z obytných jednotiek projektu Premiére však na svojich pánov ešte len čakajú. Poďte bývať na Šancovu a uvidíte, že ani s dopravou po meste nebudete mať problém. Šancová ulica, kde sa 23-podlažný komplex nachádza, poskytuje skvelú dopravnú infraštruktúru.

3) Riešenia pre prítomnosť i budúcnosť

(Ne)dostatok zelene je všeobecným problémom hlavného mesta. Nie je mnoho novostavieb v Bratislave, ktoré by si s tým dokázali poradiť. Projektanti, ktorí Premiére nakreslili, však mysleli aj na tento moment, a preto je súčasťou budovy aj zelená terasa na jednom z nadzemných podlaží. Čary a kúzla sa však skrývajú aj pod zemou, kde obyvatelia novostavby môže využívať parkovacie miesta v rámci trojpodlažnej garáže. Tá je navyše vybavená nabíjacími stanicami pre elektromobily.

mojebyvanie.eu_finep_sk_02