Nie každý muž nachádza doma všetko to, čo nevyhnutne potrebuje k svojmu životu. Preto z času na čas odchádza od svojho zázemia za naplnením jeho túžob. Niekedy je to pochopiteľné, inokedy sú takéto úletu bolestivou skúškou pre celú rodinu. Tu je 5 najčastejších vecí, ktoré muži hľadajú mimo svojho domova.

Zábava

Práca okolo domu, starostlivosť o rodinu a trávenie času s ňou. Všetko sú to síce pekné a hodnotné aktivity, no muž od nich občas potrebuje doslova ujsť. Vyraziť si, zabaviť sa, zbaviť sa stresu a odreagovať sa. A to ide najlepšie mimo domu, s priateľmi a v zábavnej atmosfére. Preto sa ženy nesmú mužom čudovať, že občas potrebujú ísť trebárs len na pivo alebo malý záťah, aby sa zabavili a zvládali aj naďalej plniť úlohu muža v rodine na 100 percent.

Kamaráti

Síce založením rodiny musí muž gro svojho času venovať rodine, úplne ochudobňovať sa nesmie od svojich kamarátov. Tí musia pochopiť, že otec rodiny má na nich už menej času, ale občas si ho jednoducho nájsť musí. Preto ak váš muž raz či dvakrát do mesiaca potrebuje ísť von s kamarátmi, nerobte preto scény a túto spoločnosť mu vždy bez výčitiek doprajte.

Šport

Len málo mužov má doma zriadenú posilňovňu. Preto tí športovo založení hľadajú mimo domu aj športové aktivity. Tie sú nielen možnosťou na zdokonalenie telesnej schránky a udržania sa vo forme, ale aj na odreagovanie sa, relaxáciu a odpútanie sa od stereotypu. Každá žena by preto mala rešpektovať, ak má muž nejaké športové aktivity a mala by ho v tom plne podporovať.

Ženy

A tu nastáva najväčší problém. Ak nie je doma muž napĺňaný láskou, spokojnosťou a pochopením, existuje možnosť, že to, čo nemá doma, hľadá niekde inde. Najskôr to zväčša začína sexom, v horšom prípade aj citovým vzťahom s novou ženou. Muži, ktorí nemajú doma dostatok vzrušenia, často hľadajú luxusné spoločníčky, alebo si nájdu známosť s benefitmi. Pokiaľ je vzťahový problém vážnejší, okrem sexu sa k druhej žene utiekajú aj citovo, čo môže spôsobiť až rozvrat celej rodiny.

Ak je muž vo vzťahu nespokojný, treba to riešiť, inak ženy riskujú, že oň definitívne prídu. V tom lepšom prípade si ho na chvíľu uchmatne spoločníčka, v horšom nová životná partnerka.