Luxusné stolovanie a kvalitné pohostinstvo nemusia byť v dnešnej dobe iba v reštauráciách, prípadne v hoteloch. Pri troške snahy a šikovnosti sa dá tento level dosiahnuť aj v našich príbytkoch. K tomu by mal pomôcť aj šikovný internetový obchod známeho predajcu Tescoma. Základom kvalitného stolovania by mali byť najmä taniere, hrnčeky, misy a misky.

mojebyvanie.eu_tescoma_sk_nahledovy

Komfort prinášajú najmä taniere rôznych druhov. Hlboké, plytké, dezertné, pričom všetky sú z kvalitného porcelánu a je možné ich umývať bez obáv aj vo vašich umývačkách. Takisto nesmú chýbať šikovné misky na šalát, ktorý sa podáva ako prídavok. Čo je však takmer nevyhnutné, sú hrnčeky. Porcelánové šálky a hrnčeky Allegro sú jednoduché, príjemné na chytenie vďaka pohodlnému ušku a navyše ich zdobí moderný tvar. Kávu alebo teplý čaj si vďaka sade Allegro doslova vychutnáte.

Čo sa týka ďalších vychytávok, nesmieme zabudnúť na 6-dózový Jogurtovač BAMBINI. Práve tento jogurtovač je vynikajúci na tvorbu domácich jogurtov, ľadových drení, ba aj zmrzlín. 6-dózový systém je vhodné uskladniť do chladničky, mrazničky, mikrovlnnej rúry alebo umývačky. Dózovú termobrašňu je však nutné čistiť vlhkou utierkou. Zakázané je žehlenie, pranie alebo sušenie. Veľkým plusom je fakt, že návod na výrobu jogurtov sa nachádza priamo v balení.

Ďalším pomocníkom v kuchyni je klasický Šejker PRESTO 0,5l. Ten je vhodný pre profesionálne použitie, keďže ho používa nejeden kulturista pri výrobe nápojov a koktejlov. Avšak okrem toho sa dá využiť aj v domácom prostredí, dokonca aj na prípravu (nielen) miešaných alkoholických nápojov. Výhodou je, že recepty sa podobne ako pri jogurtovači nachádzajú vo vnútri balenia. Šejker je vyrobený z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele, pričom uzáver je vybavený sitkom. To slúži na cedenie koktejlov. V prípade umytia sa nemusíte báť použiť umývačku riadu.

mojebyvanie.eu_tescoma_sk_01