Radi by ste si postavili dom v tesnej blízkosti Bratislavy a hľadáte preň ideálny stavebný pozemok? Parcelu, ktorá je lokalizovaná v komplexne vybudovanej štvrti so všetkou potrebnou vybavenosťou, a nie v technicky nedoriešenom developerskom projekte? Malý Raj nachádzajúci sa v katastri obce Slovenský Grob je tou správnou voľbou. Prináša totiž nielen možnosť individuálnej výstavby, ale aj všetky potrebné služby či nádhernú prírodu v ucelenom novovybudovanom mestečku.

1456216299-p2020270-edit

Do hlavného mesta na skok

Väčšina ľudí, ktorá hľadá pozemok pri Bratislave, očakáva od daného miesta výbornú dostupnosť do hlavného mesta. V ňom sa totiž sústredí ich pracovný či spoločenský život, preto sa doň potrebujú dostať čo najrýchlejšie. Lokalita Malý raj je lokalizovaná pri Slovenskom Grobe, a teda len 13 km od Bratislavy. Na dochádzanie môžete využiť dva cestné koridory – po starej ceste cez Pezinok, alebo cez diaľničný privádzač vo Viničnom diaľnicou.

Mestečko so všetkým, čo pre svoj život potrebujete

Lokalita Malý Raj už vo veľkom žije. Výstavba domov je naplno rozbehnutá a dokonca veľká časť z nich je už aj obývaná. Aktuálne sú dostupné už len posledné stavebné parcely, po ktorých kúpe sa budúci vlastníci môžu takmer okamžite po vybavení potrebnej dokumentácie pustiť do výstavby. Celá infraštruktúra je vybudovaná, preto sa nemusíte obývať zbytočných komplikácií. Takisto vám Malý Raj už teraz poskytne bohaté zázemie služieb, ktoré sa neustále rozvíjajú. Dokonca je plánované aj vybudovanie škôlky. Práve hotová infraštruktúra a komplex služieb sú hlavnými odlišnosťami Malého Raja od iných satelitných mestečiek ponúkajúcich pozemky na predaj.

1456216356-p2020370-edit2

V obklopení prírody

Malý Raj sa stane skutočným rajom na zemi pre tých, ktorí túžia po bývaní v príjemnom prostredí obklopenom prírodou. Napriek tomu, že sa nachádza len 13 km od Bratislavy, ponúka nádherné výhľady na svahy Karpát a len 1,5 km je vzdialená chránená prírodná rezervácia Štúrsky prales s možnosťou romantických prechádzok lesom či cyklotúr po vybudovanom chodníku.

Oslovilo aj vás bývanie vo vlastnom dome v Malom Raji? Navštívte stránku projektu MalyRaj.sk a prezrite si aktuálne dostupné stavebné parcely.