Ako docielite, aby bola vaša terasa alebo záhrada naozaj jedinečná? Nadštandardným exteriérovým nábytkom, ktorý nespadá pod masovú výrobu. Zariaďte si exteriér vášho domu štýlovými kúskami pre tých najnáročnejších!

kettal-exterierovy-nabytok

Majte „obývačku“ vonku

Oddych na záhrade alebo na terase je pre mnohých alfou a omegou bývania v rodinnom dome. Stavte na nadčasové línie, ktoré vás prenesú do luxusom dýchajúcich exteriérov ako z filmu. Umiestnite nábytok s interiérovým dizajnom von, už vám nič nebráni vytvoriť si na terase efektný kútik, ktorý si podmaní každého! Doprajte si príjemné chvíle vďaka kvalitnému, mimoriadne efektnému nábytku z ponuky Forte P, ktorý splní všetky očakávania aj toho najväčšieho fajnšmekra. Podmaní si vás estetickou stránkou, ale aj dokonalou funkčnosťou. Štýlový minimalistický dizajn v spojení s prírodnými materiálmi a jedinečným prevedením, premení každú terasu na skvost.

Ak sa chcete odlíšiť, stavte na prevedenie

Nie je kúsok ako kúsok! Ležadlá, ktoré vyzerajú ako unikátne diela z galérie alebo sedacie súpravy či kreslá ako vystrihnuté z dizajnového katalógu, prípadne nápadité betónové prvky? Áno, to je ono. Vychutnávajte si pobyt pod holým nebom na vonkajšom nábytku, ktorý je všetko, len nie prudérny. Dizajnové značky ako KETTAL, CONMOTO alebo EXTREMIS sú zárukou toho, že vaša terasa bude rozhodne iná ako susedova. Netreba opomenúť ani doplnky, práve oni často dokážu divy a dajú samotnému nábytku ten správny šmrnc. Exteriérové doplnky od SWISS PEARL či ATELIER VIERKANT oživia každý exteriér, bodku správnej atmosfére zaručia exteriérové sviečky ENGELS KERZEN. Nezabudnite na dôležité spojenie s prírodou a venujte pozornosť aj zeleni, ktorá vás obklopuje. Stavte na nadrozmerné hlinené kvetináče alebo zaujímavé vázy. Pokúste sa vyskladať ich tak, aby celý priestor pôsobil harmonicky a ucelene.