Typickým trendom v zariaďovaní kuchýň sú moderné lesklé kuchyne v tvare L, ktoré sú doplnené o jedálenské priestory. Moderné kuchyne v rodinných domoch sú otvorené a zabezpečujú plynulý prechod z jedálenskej časti do obývacej časti.

kuchyne

Ak vás tento rok čaká prerábanie kuchyne, dajte si ju navrhnúť skúseným architektom, ktorý vám vytvoria funkčnú a zároveň dizajnovo lákavú miestnosť.

Kuchyne na mieru podľa vašich požiadaviek

Máte predstavu o vlastnej kuchynskej linke? Držte sa jej. V známych obchodných domoch, v ktorých predávajú okrem nábytku do spálne, obývačky a predsiene aj nábytok do kuchyne nájdete pár zaujímavých modelov kuchýň. Nie sú to však originálne kuchyne, ktoré by vás nadchli. „Otrepané“ modely kuchynských liniek nie sú nič zaujímavé, čo by vás po dizajnovej stránke lákalo. Navyše úložný priestor a celkové usporiadanie skriniek vám nemusí vyhovovať, ak ste zvyknutá na iný typ kuchyne a ani po prerábaní kuchyne sa nechcete tohto systému vzdať.

Ak vás takéto kuchynské linky a zariadenie do kuchyne neláka, uprednostnite kuchyne na mieru. Vytvoria vám ich všetky skúsené kuchynské štúdiá. Pozor ale, pri výbere kuchynského štúdia si pozrite zrealizované projekty.

Štúdio, ktoré vám okrem návrhu vyrobí nábytok na mieru

Vytvorením návrhu kuchyne na mieru sa to nekončí. Podľa tohto návrhu, ktorý je vytvorený na základe požiadaviek klienta a samozrejme aj dostupných rozmerov, vám vyrobia kuchynskú linku a ostatné zariadenie. Môžete si dať vyrobiť dizajnový jedálenský stôl požadovanej veľkosti.

Osloviť vás môžu aktuálne veľmi obľúbené talianske dizajnové jedálenské stoly. Mohutný vzhľad, vysoká kvalita a tie najlepšie materiály použité na výrobu týchto stolov vás môžu presvedčiť, aby ste nekupovali lacné labilné drevené stoly, ale dali si vyrobiť moderný dizajnovo veľmi zaujímavý jedálenský stôl s jedálenskými stoličkami.

Dajte si navrhnúť kuchyňu na mieru a budete mať istotu, že nikto nebude mať takú kuchyňu, ako máte vy. Pri vytváraní návrhu môžete hovoriť svoje pripomienky, ktoré samozrejme zapracujú do návrhu.