Získať peniaze na vlastné bývanie ide rozličnými spôsobmi. Niekto sa rozhodne vydať sa na cestu dlhoročného sporenia, iní si na bývanie vezmú hypotéku a niekomu zas peniaze na bývanie spadnú priamo z neba. Jednoducho, šťastie existuje a práve o jeho prejavoch vám prinášame jasný dôkaz. Iba  30-ročnému Švédovi sa podarilo vyhrať obrovský balík peňazí, ktorý môže okamžite investovať do svojho vlastného bývania a ešte mu z neho ostane niekoľko sto tisíc eur navyše. Práve on môže byť inšpiráciou aj pre vás.

house

Vlastné bývanie je snom každého z nás. Rok čo rok sa však z dôvodu rastúcich cien na trhu s nehnuteľnosťami stáva čoraz menej dostupné, a teda ostáva len v rovine snívania. Zobrať si hypotéku je síce riešenie, no to je beh na dlhé trate. Bude trvať možno až 30 rokov, kým sa hypotéka splatí a my si tak môžeme povedať, že bývanie je konečne len a len naše. Ľudia, na ktorých sa obráti šťastie, si však bývanie dokážu zaobstarať doslova lusknutím prstu.

Pôvodne nudná nedeľa sa premenila na najvydarenejší deň v jeho živote

Minulý marec sa 30-ročnému Švédovi podaril doslova husársky kúsok. V kasínovej hre hrací automat, ktorú hral online na svojom smartfóne, trafil Jackpot, ktorý mu priniesol slušnú sumičku vo výške až 3 milióny eur. Podľa jeho vlastných slov zažíval celkom nudnú nedeľu so svojou priateľkou a spoločný čas si krátili práve hrou na telefóne. Na svojom účte v kasíne minul už takmer všetky zostávajúce peniaze, keď sa mu aktivovala bonusová hra, v ktorej to prišlo. Hrací automat sa rozkrútil Mega Fortune sa rozkrútil a po jeho zastavení prišlo to, čo nečakal on, ani jeho priateľka. Padol Jackpot. A to nie len taký. Z troch miliónov eur by sa určite zatočila hlava aj vám, preto môžete len hádať, aká bola reakcia šťastného výhercu.

Čo všetko sa dá kúpiť za 3 milióny eur?

Skúste sa zamyslieť, čo všetko by ste si dovolili kúpiť s takouto sumičkou na účte. Určite by to bolo ako prvé vlastné bývania, a určite nie len také obyčajné. Práve to spravil aj výherca zo Švédska, ktorému sa oplatilo riskovať v kasíne. Vďaka hrám ako tieto si sen o vlastnej domácnosti sa tak naplnil aj bez zadlžovania, a to vďaka náhodnému šťastiu v hre. Samozrejme, ostalo mu dosť peňazí aj na luxusnú dovolenku a vytvorenie dostatočnej železnej rezervy pre budúcnosť.

Tento šťastlivec nie je jediný, kto si výrazne finančne polepšil

30-ročný muž so Švédska, ktorého meno ostalo radšej anonymné, nie je jediným šťastlivcom s obrovskou výhrou z kasína. Dva roky dozadu sa to podarilo inému obyvateľovi rovnakej severskej krajiny. Stávku v hodnote iba 0,50€ dokázal vďaka priaznivej konštelácii hviezd premeniť na výhru viac ako 73 000 €. Aj za to sa dá zabezpečiť slušné bývanie. Oveľa vyššiu sumu peňazí si z online kasína odniesol v roku 2015 ďalší Švéd menom Alexander, a to až 30 miliónov eur.

Napriek tomu, že vo Švédsku na niektorých miestach nesvieti Slnko aj pol roka, zdá sa, že na niektorých zasvietilo v tej pravej chvíli.