Kvality tieniacej techniky neoceňujeme len v letných mesiacoch, ako si to väčšina z vás možno myslí, ale aj v zimných mesiacoch. Tieniaca technika neslúži len ako tienenie interiérových priestorov, ale väčšina predávanej tieniacej techniky má aj termoizolačnú funkciu.

zaluz

Viete aká je ale klasika v ponuke tieniacej techniky? Nie je to nič iné ako žalúzie a rolety.

Žalúzie

Žalúzie patrí k neodmysliteľným súčastiam všetkých moderných domácností. Technológie sa ale zdokonalili a dnes sa ponúka kvalitnejšie žalúzie vyrobené z kvalitného hliníka, ktoré odolá akémukoľvek mechanickému poškodeniu. Charakterizuje ho ľahká údržba, jednoduché ovládanie a v neposlednom rade aj vysoká životnosť. Najkrehkejšou časťou žalúzií sú lanká, ktoré spájajú jednotlivé časti žalúzia. Pri nesprávnom zaobchádzaní sa môžu roztrhnúť a tým znefunkčnia donedávna funkčné žalúzie.

Ak potrebujete nové žalúzie, vyberte si buď z ponuky vertikálnych žalúzií, alebo z ponuky horizontálnych žalúzií. Zaujať vás môžu najmä vertikálne drevené žalúzia, ktoré sú u zákazníkov veľmi obľúbené.

Rolety

Chránia interiér pred slnečným žiarením viac ako žalúzie, no v posledných rokoch boli veľmi odmietané. V súčasnosti zažívajú svoj návrat na trh a výrobcovia roliet predstavujú najnovšie modely roliet, ktorú sú moderné, štýlové a trváce. Sú vyrobené z kvalitných materiálov a v predajniach vás čakajú rôzne farebné rolety, ktoré máte možnosť zladiť s ostatnými dekoráciami v interiéri.

Kedysi boli preferované klasické vonkajšie rolety, dnes sú obľúbené interiérové rolety v rôznych farbených prevedeniach.

Vyberte si klasickú, ale zato opäť modernú tieniacu techniku do vašej domácnosti a uvidíte, že budete nadmieru spokojní s kvalitným prevedením tejto tieniacej techniky. Žalúzie a rolety sú nadčasová tieniaca technika, ktorá vás ani po rokoch neomrzí.