Staviate nový dom, alebo rekonštruujete starší dom? Určite potrebujete novú kvalitnú omietku. Fiorano.sk je špecialista na kvalitné omietky.

promo-860x430

Dokonalá omietka pritom rozhoduje o tom, aký konečný vzhľad bude mať váš interiér a exteriér domu. Preto musí byť omietka urobená profesionálne a s využitím kvalitných prostriedkov.

Nie je nič nezvyčajné, ak ste sa stretli z nekvalitne aplikovanou omietkou. Pochybné stavebné firmy využívajú lacné stavebné hmoty. Nekvalita sa však rýchlo prejaví, a vy nemôžete byť s výsledkom práce spokojný.

Fiorano.sk je TOP liga. Stavte na víťazstvo kvality a profesionálny prístup. Fiorano.sk urobí strojové omietky, alebo strojovú sadrovú omietku k vašej absolútnej spokojnosti. Fiorano.sk sa odlišuje nielen kvalitou, ale už spomenutým prístupom. To oceňujú náročný klienti.

Fiorano.sk ponúka rýchle dodanie, maximálnu kvalitu, vynikajúce služby, spoľahlivosť a flexibilitu, aby sme mohli vyhovieť vášmu stavebnému plánu.

Možno ste niekedy počuli, „že omietka ako omietka“… ale sme si istí, že zistíte, že sme úplne unikátni a dúfame, že vám to dokážeme.

Na stránke fiorano.sk nájdete informácie o profile a filozofii spoločnosti, o výhodách využitia našich služieb a o všetkých našich službách, o odporúčaniach klientov, čo využili naše služby.

Naša flexibilita zaručuje, že dokážeme splniť vaše požiadavky. Poskytujeme údržbárske služby, ak sú potrebné opravy omietok po dokončení obchodov (napr. Otvory po inštalácii inštalácie).