Tento rok nás po dlhej chladnej zime prekvapil skorý príchod tropických dní. Môže za to globálne otepľovanie a meteorológovia nás varujú, že na tieto nečakané javy by sme si mali pomaly, ale určite zvykať.

a09c8f8346c74e8bc2ff61c6a90f0029

Ak bývate na dedine a zo záhradky máte krásny výhľad na okolitú krajinu, určite budete potrebovať kvalitnú tieniacu techniku už tento rok. Ak ste doposiaľ používali len plážové slnečníky, tento rok si kúpte niečo, čo ochráni nielen vás, ale komplet celú rodinu a aj vašu návštevu.

Slnečné plachty

Slnečné plachty Soliday majú výhodu v tom, že si ich vďaka naklápacím mechanizmom na stĺpikoch plachty budete môcť posúvať podľa potreby. Tam, kde budete chcieť mať tieň, tam ho aj budete mať. Slnečné plachty tejto pomerne známej a veľmi obľúbenej rakúskej značky oslovili viacerých majiteľov rodinných domov a víkendových chát, ktorí si potrebovali zariadiť pekné miesto na oddych v exteriéri a zároveň netúžili po priamom slnečnom žiarení.

Vyrábajú sa v rôznych farebných a materiálových prevedeniach a akékoľvek výkyvy počasia im neublížia.

Pergoly

Prepojenie interiérovej obývacej časti s exteriérom nie je dnes už nič výnimočné ani u nás na Slovensku. Prepojenie exteriéru s interiérom si ale vyžaduje, aby tento priestor (terasa) ladil s architektúrou domu a nebil do očí.

Ideálne riešenie, ako prepojiť interiér s exteriérom, je inštalácia drevenej pergoly alebo hliníkovej pergoly. Nech už si vyberiete ktorýkoľvek typ pergoly, máte istotu, že vám poskytne komfort, ktorý ste si priali. Kto by nechcel tráviť voľné chvíle cez leto vo vonkajšej obývačke pod pergolou?

Spríjemnite si chvíle strávené na záhradke a čím skôr si kúpte kvalitnú tieniacu techniku. Odporúčame buď slnečné plachty, alebo pergoly. Kvalitná tieniaca technika zmení váš domov na nepoznanie, samozrejme, že v tom dobrom slova zmysle.