Staviate alebo sa chystáte stavať? Máme pre vás rady, ktoré by ste si mali zaručene vziať k srdcu. Prečo? Pretože ide o vaše zdravie a o zdravie robotníkov, ktorí pracujú na vašej stavbe. Spozornite! Poďte s nami na návštevu stránky cemat.sk, kde nájdete otočné alebo pevné kolieska, vážiace systémy a ešte si predstavíme najlepších predajcov pracovných odevov.

gloves-332172_640

Pracovný odev pre robotníka

Najskôr si však spomenieme niekoho, kto ponúkne pre vašich pracovníkov tie najbezpečnejšie pracovné odevy. Cez tieto odevy sa nič nedostane. Ochráňte vašich robotníkov dobrými odevmi zo stránky elstrote.sk a zabezpečte plynulú prácu na stavenisku. Nemusíte sa obávať toho, že nejaký robotník príde za vami s tým, že si pri práci doškriabal alebo dorezal časti tela. Tento pracovný odev ochráni každého! Robotníci si majú možnosť vybrať z flisových búnd, montérok, pracovného termoprádla atď. Nazrite na stránku elstrote.sk a vyberajte správne veľkosti.

Teraz sa poďme pozrieť na technickejšie veci.

Na čom vážiť pracovný materiál?

Potrebujete odvážiť pracovný materiál? Nemáte na čom? V tom prípade by sme vám predstavili niekoho, kto vám hravo odváži aj ten najťažší materiál. Mali by ste kontaktovať firmu Čemat. Tá pre vás ponúkne vážiace systémy ukazujúce presné hodnoty. Spoliehajte sa na systémy, ktoré vás neoklamú. Spoliehajte sa na vážiace systémy od najlepšieho predajcu Čemat.

tc2000_1384947948

Prenášanie tovaru na vozíkoch s pevnými kolieskami

Chcete preniesť tovar na iné miesto? Máte vozík, ale neveríte mu, že dokáže dopraviť tovar na miesto? Asi by ste sa mali lepšie prizrieť na otočné kolieska. Stav otočných alebo pevných koliesok by ste nemali podceňovať. Vyberajte si nové kolieska od Čematu. Budete mať istotu, že sa tovaru alebo materiálu nič nestane.

Foto: Pixabay.com