Wolf prišla na slovenský trh s famóznym projektom. Pre slovenskú klientelu poskytuje to najlepšie, a to je plynový kondenzačný kotol, ohrievače vody a v neposlednom rade nesmieme zabudnúť aj na  moderný typ vykurovania. Wolf je jednoducho jednotkou na trhu. Chcete sa o ňom dozvedieť viac?

Wolf-Heiztechnik_CGB-2-Ambiente

Najspoľahlivejší trváci ohrievač vody

Už vás unavuje prehrievať si studenú vodu? Studená sprcha nie je to pravé orechové pre váš organizmus. Najmä cez zimu oceníme v domácnosti nonstop teplú vodu. Wolf k nám prichádza s riešením. Pre svoju klientelu poskytuje zásobníky a ohrievače vody, ktoré okamžite poskytnú požadované množstvo teplej vody. Chráňte svoju peňaženku a životné prostredie. Vďaka Wolf a jeho ohrievačom vody sa vám to poradí. Neopísateľne dobrá nemecká kvalita môže byť aj u vás doma. Rozhodnete sa pre ňu?

Šetrné vykurovanie domácnosti

Chceli by ste ušetriť na energiách? Hľadáte iné spôsoby vykurovania? Snažte sa ho nájsť práve u Wolf. Oni vám navrhnú iné riešenia vykurovania. Budú odlišné ako tie, na ktoré ste boli doposiaľ zvyknutí. Predstaví vám systémy sálavého, podlahového, stropného a stenového vykurovania. Ekologické vykurovanie, ktoré vám ušetrí množstvo energií a financií, poskytuje práve Wolf. Chcete sa dozvedieť o šetrnom vykurovaní viac informácií? Navštívte stránku wolfsr.sk.

Plynový kondenzačný kotol

Tento závesný plynový kondenzačný kotol vám ušetrí priestor a zároveň energie. Elegantný plynový kondenzačný kotol vám dokonale ušetriť priestor, pretože práve on patrí medzi najľahšie a najmenšie kotle ponúkané na trhu. Nemecká kvalita kondenzačného kotla sa môže nachádzať aj u vás. Zabezpečte si kotol, ktorý má dlhšiu dobu horenia ako ten, ktorý ste mali predtým.

Wolf je jednotka vo vykurovaní. Chcete mať aj vy doma jednotku vo vykurovaní?