I keď sa len nedávno skončilo leto a vás ešte možno stále čaká letná dovolenka, je ten najvyšší čas plánovať a rezervovať tú zimnú. Obzvlášť vtedy, ak chcete dovolenkovať počas Silvestra. Silvestrovské pobyty sa totiž tešia mimoriadnej obľube, a preto je väčšina kvalitných a vychytených hotelov už mesiace pred poslednou nocou roka beznádejne vypredaných. Neseďte tento rok na Silvestra doma a vyberte si spoločne s nami nezabudnuteľnú silvestrovskú dovolenku.

silv

Silvester v horách, na svahu a wellness

Šampanské, pyrotechnika a posedenie s priateľmi. Aj to sa nám spája so záverom každého roka. Niektorým to však ani zďaleka nestačí. Potrebujú zažiť skutočnú zábavu, pred nocou sa vyblázniť na zjazdovke alebo si oddýchnuť vo wellness. Ak medzi tento typ ľudí patríte aj vy, potom sa rozhodne vyberte na Silvestra do Tatier. Hotely už teraz ponúkajú silvestrovské pobyty, niekde sú už dokonca vypredané. Našim tipom je hotel Slovan v Tatranskej Lomnici, teda na skok k všetkým najvychytenejším zjazdovkám Vysokých Tatier.

Objavovanie metropol a veľkolepý koniec roka

Pre priaznivcov objavovania nových miest je asi najlukratívnejšou zábavkou na Silvestra výlet do jednej z metropol. Či už letieť do Paríža, Londýna, Ríma, alebo menej bežných miest. Práve v období konca roka je v každom väčšom meste osobitá atmosféra s množstvom zabávajúcich sa ľudí, s ktorými môžete spoločne privítať nový rok pri veľkolepom ohňostroji. Dajte si však pozor na to, že na mnohých miestach sú ohňostroje, petardy a iné pyrotechnické zábavky zakázané, teda okrem tých oficiálnych. Opäť platí, že s bookovaním takéhoto pobytu netreba dlho vyčkávať.

Letná pohoda na Silvestra

Treťou možnosťou je prežitie Silvestra na pláži. Obľúbenými destináciami sú Dubaj, exotické Maldivy, Srí Lanka, Zanzibar alebo Seychely. Koniec roka takisto môžete prežiť v cenovo dostupnejšom Thajsku a užívať si aj v zime dokonalú letnú pohodu.