Rýchla realizácia, dlhá životnosť, vysoká kvalita a rozmanitosť využitia. Práve to ponúkajú oceľové konštrukcie, ktoré sa stávajú čoraz populárnejším stavebným prvkom. Sú vhodné na výstavbu veľkých priemyselných hál a skladov, obrovských garáží či multifunkčných dielní. Inšpirujte sa aj vy a dozveďte sa viac o možnostiach využitia ocele ako základného stavebného materiálu.

ocel1

Vysoko odolný materiál s nadštandardnou životnosťou

Kovy sa z dlhodobého hľadiska považujú za najodolnejšie materiály používané na výstavbu. Obzvlášť oceľ, ktorej výrobné procesy jej odolnosť ešte umocňujú. Aj preto relatívne tenká vrstva za studena lisovanej ocele aplikovaná na základnú konštrukciu budovy dokáže s prehľadom zvládať rozmanité poveternostné podmienky, je ľahká, no odolná voči mechanickému poškodeniu a absolútne nenáročná na údržbu. Moderná oceľová konštrukcia sa preto stáva zárukou spoľahlivosti a nadštandardnej životnosti všetkých objektov, na ktorých výstavbu bola použitá.

Rýchla a efektívna výstavba oceľových konštrukcií s obrovskou variabilitou

Azda najčastejšie býva oceľová konštrukcia aplikovaná pri výstavbe priemyselných objektov. Oceľové montované haly totiž prinášajú investorom okrem pozitív samotného materiálu aj mnoho iných výhod, najmä v podobe veľmi rýchlej realizácie stavby, výborného pomeru cena výkon, flexibility a rozmanitosti. Zadávateľ má doširoka otvorené možnosti týkajúce sa veľkosti, tvaru a konkrétneho využitia oceľovej stavby. Dokonca aj s vytvorením poschodia a účinnej izolácie. Oceľové priemyselné haly sú priestranné a ideálne na umiestnenie väčších výrobných zariadení a žeriavov, s možnosťou osadenia obrovských dverí pre bezproblémový prístup. Sú vhodné napríklad na zriadenie výroby, skladovacích priestorov či uskladnenie dopravných zariadení. Samozrejme, konkrétnemu účelu sa medze nekladú.

oce2

Oceľ aj na realizáciu menších stavieb

Oceľové konštrukcie sa využívajú aj na realizáciu menších objektov. A to najmä rozličných garáží či dielní. Práve montované oceľové dielne sa v súčasnosti stretávajú s vysokým záujmom, a to nielen u firiem, ale aj menších živnostníkov. Tí tak majú možnosť postavať si efektívne pracovisko pre svoje remeslo v krátkom čase, za dostupné peniaze a aj na vlastnom pozemku v bezprostrednej blízkosti ich domu.

Realizáciou moderných oceľových konštrukcií vhodných na široké spektrum účelov sa zaoberá aj spoločnosť Frisomat. Tá zabezpečuje projektovanie oceľových objektov, ich výrobu a prispôsobenie špecifickým želaniam zákazníka, postavenie a uvedenie do základnej prevádzky. Všetko s použitím prvotriednych technológií a za prítomnosti odborného personálu, čo je garanciou tej najvyššej kvality hotového stavebného diela.