Nový byt či dom, prípadne prerábka „starej“ domácnosti? Nábytok je alfou a omegou, stavte preto na zariadenie, ktoré vám bude slúžiť dlhšie ako len pár sezón.

studentsky-nabytok-mojnabytokjpg

Od zariadenia bytu sa bude odvíjať, či sa v ňom budete cítiť príjemne nielen vy, ale aj vaši blízki. Predtým, ako sa pustíte do vyberania samotných kúskov nábytku, urobte si celkovú kalkuláciu. Nákupný zoznam s jednotlivými položkami vám pomôže pripraviť si prehľad, čo všetko budete potrebovať. Investovať sa oplatí do kvality nábytku a spotrebičov, ktoré sú využívané denne. Čo najkvalitnejšia by mala byť kuchynská linka, v spálni zase matrac, ktorý zaručí plnohodnotný spánok a v obývacej izbe pohodlná sedačka, ktorá pomôže vytvoriť pohodové prostredie pre oddych s rodinou a priateľmi. Netreba pritom zabudnúť na zariadenie kúpeľne a úložný priestor na oblečenie v predsieni, ani na komody, do ktorých schováte všetky drobnosti alebo spodnú bielizeň. Kvalitný a cenovo dostupný nábytok zaručene nájdete na MôjNábytok.sk.

Ako nakupovať výhodne a s rozumom?

Akciové ponuky, uvádzacie ceny alebo výpredaje sú tradičný spôsob ako znížiť náklady a nakúpiť všetko potrebné, hlavne však nábytok a spotrebiče podľa svojich predstáv. Na nábytku však nie je dobré šetriť, vždy si vyberajte kvalitu a nespoliehajte sa na rôzne bazáre alebo iné miesta s použitým zariadením. Na čom môžete ušetriť, sú doplnky! Ak máte dostatok času a trpezlivosti, pozrite si aj ponuky z druhej ruky. Môžete mať šťastie a nájsť zaujímavý bytový doplnok, ktorý bude originál. Štýlové bytové doplnky si môžete tiež nosiť zo svojich potuliek svetom, dovoleniek alebo z iných ciest.

Ak zvolíte sektor, ušetríte na dizajnérovi

Zariaďujete študentskú alebo detskú izbu? Stavte na zostavy. Nielenže sú lacnejšie ako jednotlivé kusy, ale viete ako bude vo finále izba vyzerať aj bez zásahu interiérového dizajnéra. Ich nevýhodou je menšia variabilita, takže nebudete môcť experimentovať s umiestňovaním nábytku ako keby ste mali niekoľko samostatných kúskov. Avšak, ako pri všetkom, kto má potrebnú dávku fantázie, poradí si aj v takomto prípade a dokáže dotvoriť priestor správnym výberom rastlín, osvetlenia a v neposlednom rade aj doplnkov.